آشنایی با کشور میزبان

آشنایی با کشور میزبان

                             

نروژ یک کشور کوهستانی و سردسیر در شمال اروپا و غرب شبه‌ جزیره اسکاندیناوی است و در نیمکره شمالی کنار دریای نروژ واقع شده است. مهمترین رشته‌کوه این کشور کوه اسکاندیناوی است که دره‌های زیبا و عمیق آن یکی از پرطرفدارترین جاذبه‌های گردشگری نروژ می‌باشد.

 94 درصد خاک این کشور قابل کشت است و کشاورزی در این کشور رونق زیادی دارد. در بیشتر مناطق شمالی   نروژ معمولا شش ماه شب وشش ماه روز است ضمن‌ اینکه مناطق شمالی نروژ، معمولا نه ماه در سال بارش برف و باران با خود به همراه دارد.

 در دهه ۱۸ میلادی، اسلو، پایتخت نروژ به صورت یک روستا بوده و امروزه بخش زیادی از جمعیت در حومه این شهر زندگی می‌کنند. وایکینگ‌ها مهمترین اقوامی بودند که در نروژ سکنی داشتند. پیشینه مردم نروژ از نژاد اسکاندیناوی و از تبار وایکینگ‌ها و از شاخه ژرمن‌ها هستند.

   اقتصاد نروژ از سال 1960 به بعد بهبود یافت. به این ترتیب، نیاز به نیروی کار افزایش یافت و افراد زیادی از کشورهای دیگر در جستجوی کار    به این کشور وارد شدند. اولین افرادی که وارد کشور شدند، اهل اروپا بودند؛

   اما از حدود سال 1970 به بعد، افراد زیادی همچنین از آسیا، آفریقا،و آمریکای لاتین به نروژ آمدند. بسیاری از پاکستانی ها و ترک ها برای کار    کردن به اینجا آمدند، و عده زیادی از آنها هنوز در اینجا زندگی می کنند.

 

  

تاریخ های مهم


ورود به سیستم

کاربر گرامی، در صورتی که ثبت نام نکرده اید روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید.
شایان ذکر است جهت ارسال مقاله و استفاده از کلیه امکانات سایت ثبت نام ضروری می باشد.


ثبت نام

ثبت نام اولیه در سیستم برای همگان رایگان می باشد

پوستر کنفرانس

امکان نمایه و چاپ مقالات در: